aktuality

zpět na seznam akcí

Nadace La Sophia

Spolupracujeme občanským sdružením La Sophia. Občanské sdružení lidí, kteří se již téměř 10 let na různých úrovních věnují charitativním aktivitám zaměřeným na pomoc opuštěným dětem. Nyní se rozhodli spojit své síly a pod hlavičkou La Sophia, o. s., je napřít novým směrem: spíše než na materiální pomoc se chtějí zaměřit na budoucnost těchto dětí. Jejich cílem je poskytnout jim podmínky pro specializované vzdělání prostřednictvím projektu Konzervatoř European Music College Dolní Beřkovice.

Zakladatelka občanského sdružení La Sophia a předsedkyně správní rady: Yvetta Blanarovičová

.

 

Festival La Sophia Dolní Beřkovice

Dne 28. září 2008 se přímo v prostorách zámeckého parku v Dolních Beřkovicích uskutečnil první ročník hudebního festivalu La Sophia. Všichni hosté, partneři i donátoři projektu tak měli možnost prohlédnout si místo, kde i díky jejich laskavé pomoci bude konzervatoř vybudována.

Naše pozvání přijali a na festivalu vystoupili: Jiřina Bohdalová, Viktor Preiss, Janek Ledecký, Gipsy.cz, Vašo Patejdl, Richard Tesařík, Petr Bende & band, Jana Švandová, David Spilka a JAMES D.S., Leona Černá, Šárka Vaňková, Zdeněk Troška a delegace z pohádky „Princezna ze mlejna“. Festivalem provedla Pavla Charvátová

 

Dobročinná aukce La Sophia v Sacre Coeur

Dne 15. prosince 2008 s v kapli Sacre Coeur uskutečnilo předvánoční společenské setkání spojené s dobročinnou aukcí děl předních českých výtvarníků. Získané finanční prostředky byly věnovány na projekt „Konzervatoř - European Music College“ pro hudebně nadané děti z dětských domovů.

Fotogalerie